W Psychologia

Jesteś wyjątkowym człowiekiem!

Nawet jeśli przestajesz w siebie wierzyć, to pamiętaj, że ja w Ciebie wierzę. Nawet jeśli czułbyś się niezrozumiany i zagubiony w tym świecie, to pamiętaj, że ja Cię zrozumiem. Będę zawsze z Tobą szczera, ale nie będę Cię oceniać. Chociażbym miała zadać Ci tysiące pytań i nie przestać kilkunastu nocy, to zrobię wszystko żeby zrozumieć, to co czujesz.

Kiedy czujesz się smutny, to pamiętaj, że zawsze możesz do mnie przyjść, a ja zrobię wszystko żeby Cię rozbawić. Nawet jeśli zdenerwują Cię moje żarty za pierwszym, za drugim i za trzecim razem. To za czwartym w końcu pomogą. Nie poddaję się łatwo. I Ty też tego nie rób.

Kiedy czujesz obojętność, to zrobię wszystko, żeby przypomnieć Ci uczucia, których masz przecież mnóstwo. Jeśli czujesz się zdenerwowany, to zrobię wszystko, żeby ukoić Twoje wzburzone emocje. Jeśli będziesz chciał być sam, to zrozumiem, dam Ci potrzebną przestrzeń i wolność. Nie musisz się obawiać. Nie będę się na Ciebie złościć ani niczego od Ciebie oczekiwać. Ale jeśli będziesz czuł się samotny, to chodź do mnie. A ja zrobię wszystko żebyś poczuł, że jestem obok i tylko dla Ciebie.

Jeśli ktoś, kiedyś będzie chciał Cię skrzywdzić, to pamiętaj, że zrobię wszystko żeby Cię ochronić. Chociażbym miała mieć przeciwko sobie cały świat, to będę zawsze po Twojej stronie. Jestem obok bez względu na czas i miejsce. Wiem, że to czujesz.

Nigdy w siebie nie wątp. Uwierz, że masz w sobie siłę, odwagę i piękno. Jesteś wyjątkowym człowiekiem. I pamiętaj, że masz mnie. Bezwarunkowo.

Aleksandra Steć

Fot. Magdalena Zielińska

 

Share Tweet Pin It +1
Poprzedni PostNie bój się żyć, czyli kilka moich prawd o świecie
Następny PostCzym jest dla mnie kobiecość?